Apie mus

Nėra priežasties nežaisti – toks mūsų gyvenimo kredo!

Tad mes ir žaidžiame!

Ir tai darome jau nuo 2006-ųjų!

Pomėgį žaisti pavertėme verslu, nes norime, kad geroji žaidimų energija pasklistų kiekvienuose namuose. Juk žaidimai jungia žmones, sutelkia bendrai prasmingai veiklai, lavina emocinį intelektą, sprendimų priėmimo įgūdžius, strateginį mąstymą, reakciją ir daugybę kitų svarbių gyvenimiškų savybių.

Laisvalaikio prekių asortimentas

UAB „Kadabra“ asortimentą sudaro stalo žaidimai, galvosūkiai, dėlionės, rubiko kubai, radijo bangomis valdomi modeliai, dronai, pokerio prekės, mokomieji rinkiniai, lauko žaidimai, antistresiniai žaislai bei kitos hobių ir laisvalaikio prekių kategorijos.

Vieną svarbiausių dalių mūsų asortimente užima stalo žaidimų kategorija. Tai sparčiai besivystanti sritis Baltijos šalyse, tad stengiamės pasiūlyti platų žaidimų asortimentą, tinkamą ir vaikams, ir suaugusiems, ir didelėms, ir mažoms kompanijoms, ir draugams, ir darbo kolektyvams. Nuolat sekame naujausias žaidimų tendencijas visame pasaulyje, analizuojame ekspertų vertinimus ir mūsų rinkai pristatome gausiai apdovanotus, perspektyviai kylančius, turiningus bei populiarius produktus.

Prekybos partneriai

Prekiaujame trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bendradarbiaudami tiek su didžiaisiais prekybos tinklais, elektroninėmis prekybos platformomis, tiek ir knygynais bei nišinėmis, laisvalaikio prekių prekybos vietomis.

Dirbame su puikiai žinomais partneriais visame pasualyje. Esame ASMODEE, BLUE ORANGE, DAYS OF WONDER, EUREKA, EXPLODING KITTENS, PLAN B GAMES, LOZ, LUCKY DUCK GAMES, QIYI CUBES, REBELZ GAMES, HPI RACING bei kitų kompanijų oficialūs atstovai.

Žaidimų kūrimas

UAB „Kadabra“ ne tik prekiauja stalo žaidimais, bet ir juos leidžia. Esame sukūrę stalo žaidimą vaikams „Kakės Makės lenktynės“, vakarėlių žaidimą suaugusiems „Pats baisiausias žaidimas“. Norėdami paskatinti vietinių stalo žaidimų kūrėjų iniciatyvą, visuomet laukiame jūsų idėjų. Esame atviri ir pasiruošę bendradarbiauti kuriant naujus, įdomius ir įtraukiančius žaidimus bei paleidžiant juos į platų pasaulį.

Bendraukime, draugaukime ir žaiskime!

Susisiekite: b2b@kadabra.eu