Traukinių Dilema (LT)

Pakuojasi į dėžę:8 vnt.
Barkodas:4779026561265
Prekės kodas:56126

Kainos matomos tik prisijungusiems vartotojams.

Žaidimo esmė

“Traukinių Dilema” yra unikalus ir provokuojantis stalo žaidimas, kuriame gausite pasimatuoti traukinio mašinisto batus ir greitai priimti sudėtingą moralinį sprendimą. Žaidimas...

Žaidėjų amžius: 14+

Žaidėjų skaičius: 3-12

Žaidimo trukmė: 15min

Board game geek

Vertinimas: 6.1

Aprašymas

Pasidalinę į dvi komandas, žaidėjai bandys įtikinti traukinio mašinistą, kad šis pasirinktų varžovų bėgius. Kiekviena komanda gaus kortelių, kuriose pavaizduoti įvairūs žmonės, daiktai ir įvykiai. Žaidėjai turės pasirinkti, kas atsidurs ant jų, o kas ant varžovų bėgių. Kai kurios kortelės yra geros, jose gali būti nekalti praeiviai ar mylimi naminiai gyvūnai. Kitos – labai blogos, pavyzdžiui nusikaltėliai ir politikai. Žaidėjai turės pasitelkti sumanumą ir visus įtikinėjimo įgūdžius bei sabotuoti kitos komandos pastangas. Žaidime pilna netikėtų posūkių ir vingių, nes kiekviena kortelė gali visiškai pakeisti žaidimo eigą.

Žaidimą gali žaisti 3-14 žaidėjų. Vis dėlto dėl itin tamsaus humoro ir brandžių temų jį rekomenduojama žaisti tik nuo 14 metų. Žaidimas puikiai tiks tiems, kurie mėgsta gerus debatus ir nebijo sudėtingų moralinių klausimų. Jis privers vienu metu kvatoti iki ašarų ir gerai pasukti galvą. O gal net suabejosite tuo, koks žmogus iš tiesų esate.

Žaidime gausu kokybiško juodojo humoro. Nepaisant sunkių temų, jis sukurtas taip, kad būtų lengvas, greitai išmokstamas ir, svarbiausia, smagus. Rimtos temos čia pateikiamos prieinamai, apie jas lengva diskutuoti.